сердита мережа“Треба вміти красти”: як олігархи захопили Україну і розкрадають її багатства

Українські олігархи збагачуються завдяки контролю влади, непотизму, корупції та іншим незаконним шляхам, які продовжують зростати на економічній і політичній арені України.

Скарга:

“Наші олігархи – самі багаті бездарності на планеті. Вони нічого не створили, нічого такого вигадали, щоб пішло на користь людству, народу. Але при цьому мають мільярди, гордість України! А кмітлива і розумна молодь нехай працює за копійки на таких, як вони. Ще і платить налоги і немає чого виступати. Тут красти треба вміти, щоби бути багатим. Сьогоднішні бізнесмени і олігархи мають золоті статки і маєтки справді не через свою “чесну” кар’єру.

За останній час їх розвелось так багато, що іноді не розумієш і думаєш, може це собі податись у бізнеси всякі. Але українці народ чесний, це треба бути останньою злодюгою, щоб обкрадати своїх, свою країну. Честь і справедливість давно покинула Україну.” – публікує слова Ольги Нестерук “Електронна книга скарг України”.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!