сердита мережа“Треба брати на міністра освіти того, хто буквар вивчив”: Новосад розкритикували за безграмотність

Колишній голова Луганської та Закарпатської ОДА, Геннадій Москаль, розкритикував Міністра освіти Ганну Новосад через її граматичні помилки у дописах в соцмережі. Українці відреагували на цю новину і зазначили, що посадовицю добре “потролили”.

Ось звернення:

“Відомий своїми відвертими висловами пан Геннадій Москаль «потролив» міністра освіти Ганну Новосад за помилки в постах на Фейсбуці. Таке зауваження він зробив під час виступу на телеканалі ZIK, спілкуючись із народною депутаткою від «Слуги народу» Галиною Янченко.

«Ви міністру освіти скажіть, що, якщо вона пише пост у Фейсбуці, не треба робити 18 помилок, вона все ж таки міністр освіти. Але – ні, треба підбирати на міністра освіти того, хто би був мало-мальськи грамотний, хто буквар би у школі вивчив».

Це та сама Новосад, яка була дівчиною прем’єра Олексія Гончарука, яка скаржилася на малу зарплату в 36 тисяч гривень і яка нещодавно купила квартиру в Києві майже за мільйон гривень.” – публікує слова Олександра Вановського “Електронна книга скарг України”.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!