сердита мережаТелебачення нині деградує: “унижает женщин, формирует неверные ценности и учит аморальности”

За популярними телевізійними шоу слідкує більшість, але мало хто може задуматись, який неусвідомлений негативний вплив вони несуть. Дійсно, за погонею рейтингів телепрограмми пропагандують не зовсім повчальні речі і розвивають у майбутнього покоління неправильні життєво-моральні цінності. Про таку проблему розповідає один із українців, якому не байдуже, що із соціумом робить нинішнє телебачення.

Ось що він пише:

“Телевидение деградировало.

Сколько развелось хлама на телевидении – “Холостяк”, “Хата на тата”, “Міняю жінку” і т.п. Телевизор практически не смотрю. Могу включить раз в два месяца, когда уезжаю за город, и в шоке, как людям забивают мозги. Неужели интересно жить чужой жизнью? Неужели непонятно, что среди людей, идущих на такие передачи, нет скромников? Воспитанные и скромные люди не будут строить отношения как рыбки в аквариуме под прицелом камер.

Сюда приходят бойкие люди, которые создают шоу и получают за это денежки и выходят в свет телевидения. Неужели, женщины, смотрящие эти передачи, не понимают, что продюсеры унижают всех женщин, выставляя их как “кобыл на продажу”, неся в социум и будущему поколению аморальность, формирование неверных ценностей и кретинизм!” – публікує слова нашого гостя “Електронна книга скарг України”.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!