сердита мережаСтудент КНЕУ поскаржився на викладачку за те, що вона відмовилась проводити пари українською

Гучний конфлікт розгорівся у Київському національному економічному університеті між студентом на викладачкою кримільного права Оленою Олійник. Жінка відмовилась проводити пару української мовою, на що студент зробив їй зауваження.

Ось що розповів хлопець:

“А Ви що, націоналіст?”

КНЕУ, 2019 рік.
Викладачка з кримінального права Олійник Олена Сергіївна пару проводить російською.
На моє прохання проводити її українською, жартома відповідає: “Можна, но чуть пожжє”. Клас хіхікає, вона продовжує розмовляти російською. Буквально за хвилину починає зі мною знову розмовляти:
– А Ви що, націоналіст? Чи ви російською не розумієте? – каже.
Тобто, щоб вимагати лекцію українською у ЗВО/ВНЗ, треба або бути націоналістом, або не розуміти російською, іншого не дано.
Кажу ж їй, ось є закон “Про вищу освіту”, і там чітко все вказано. Я хочу, щоб викладач, який викладає право, дотримувався хоча б елементарного – закону “Про вищу освіту”.

Ну і тут починається… Особливий контроль.
– А ви домашнє зробили?
– Так.
– А де ви їх взяли?
– Сам написав, з голови.
– А звідки мені знати?
– Таких задач у книжках немає (зокрема були задачі про російсько-українську війну та нещодавнього терориста на мості-метро).
Починає рахувати їх, вичитувати, і зрештою замовкає, бо немає до чого придертися.

Але тут усе ще цікавіше, вона продовжує вести лекцію: “ТАКА євроінтеграція вам потрібна? ХОЧЕТЕ таке? У Румунії там 400 годин на рік треба безоплатно працювати; нам треба змінювати всі свої закони. Ви всі поїдете до Польщі, будете впахувати там за 1000$ сантехніками, прибиральниками. У тій Європі взагалі скоро хочуть зробити курси хірургів. Чи хотіли би ви, щоб вас оперувала людина, яка була на курсах хірурга 3 місяці?”
Найсумніше, що деякі студенти почали їй підтакувати.

А мене позначили великою міткою і тепер я під великим контролем. Тому що просто хотів пару українською.” – публікує слова Богдана Маланчука “Електронна книга скарг України”.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!