сердита мережаСправжні “консервні банки”: скарга стосовно приміських поїздів

У приміських поїздах відбувається катастрофічна тиснява, місць зовсім не вистачає, а пасажирам все частіше стає погано. А все тому, що кількість вагонів замала для такого натовпу людей. Українці неодноразово звертались до керівництва Укрзалізниці, аби хоч трохи покращити умови.

Ось скарга:

“Скарга стосовно приміських поїздів..Прошу вплинути на керівництво Укрзалізниці.. стосовно приміських електропоїздів..Проблема наступна: приміські електропоїзди сполученням Ніжин – Київ, Носівка – Дарниця, Дарниця – Носівка, Київ – Ніжин подаються з початкових станцій в составі 6 ( шість ) вагонів. Інколи, навіть сидіння у вагонах зламані невідомими особами.. це поки що половина проблеми.. АЛЕ ШІСТЬ ВАГОНІВ – ЦЕ ЗАМАЛО. Потрібно щоб було – 8 вагонів це мінімум. А чому ж 8 вагонів ? – запитає більшість громадян. Поясню : багато громадян похилого віку ( пенсіонери ) користуються послугами Укрзалізниці – таких в кожному вагоні близько 30- 40 осіб. А ще студенти, співробітники Укрзалізниці, правоохоронних органів, ДСНС, та інші громадяни…і якщо вагон вщент заповнений пасажирами.. особливо в тамбурі вагону навіть стояти безпечно неможливо. Чому безпечно неможливо: катастрофічна тиснява, інколи пасажири втрачають свідомість..і потім на найближчій станції забирає швидка допомога.

Це все що я пишу, дуже просто перевірити : вранці приміська електричка Київ – Ніжин 6910, відправляється з центрального вокзалу о 08:50 , тому уже о 08: 30 заповнена пасажирами вщент…і знову ж 6 вагонів. Уявіть таку картину: людина після добової зміни або нічної ….в прямому сенсі падає з ніг….але ж потрібно вистояти в дорозі напротязі двох годин….а ще ж електропоїзд запізниться, бо ПРОПУСКАЄ НА ІНШИХ СТАНЦІЯХ ( Дарниця, Бровари, Заворичі, Бобровиці, Кобижча ) РЕГІОНАЛЬНІ ЕЛЕКТРОПОЇЗДИ ( в народі називають ” скоростна електричка / підвищенню комфорту). В ТОЙ ЧАС КОЛИ ПАСАЖИРІВ БЛИЗЬКО 1100- 1300 ОСІБ В ОЦІ 6 ВАГОНІВ. ТОБТО, ПРОСТОЮ МОВОЮ, У ВАГОН ПРИМІСЬКОЇ ЕЛЕКТРИЧКИ ВСЬОГО ВМІЩУЄСЯ ДО 150 ОСІБ ДЛЯ БЕЗПЕЧНОГО ПРОЇЗДУ. Уже почався навчальний період, багато студентів їздить на навчання тому катастрофічно не вистачає вагонів.

ТАКОЖ БАГАТО ПЕНСІОНЕРІВ – ТАКІ ГРОМАДЯНИ їздять до столиці щодня, АЛЕ ж вранці їдуть на дачу також щодня..і вони скаржаться , що молодь не вступає місце щоб присісти, тим часом молоді люди також стомлені…бо більшість з роботи їдуть в міста. Також прошу звернути увагу, що електропоїзди приміського сполучення, які курсують з Київа або з Дарниця в напрямку Ніжин і в зворотному напрямку – вщент заповнені пасажирами .. ( більше правильно буде звучати так : забиті як ” сардини” бо по іншому не назвати – совість не дозволяє). Вимога: ДОДАТИ БІЛЬШЕ ВАГОНІВ..ДЛЯ НОРМАЛЬНО ПРОЇЗДУ. АЛЕ НЕ ” ЯК КОНСЕРВНА БАНКА”. Я ДУЖЕ СПОДІВАЮСЯ, ЩО , НА МОЮ СКАРГУ ЗВЕРНУТЬ УВАГУ ТАКОЖ ЖУРНАЛІСТИ І ЗРОБЛЯТЬ ВІДЕО МАТЕРІАЛ ТА ПОКАЖУТЬ ПО ТЕЛЕБАЧЕННЮ…ЩОБ ВСІ БАЧИЛИ, ЩО В РЕАЛЬНОСТІ КОЇТЬСЯ З ПАСАЖИРСЬКИМИ ПЕРЕВЕЗЕННЯМИ НА УКРЗАЛІЗНИЦІ.” – публікує слова Вадима “Електронна книга скарг України”.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!