сердита мережаСпоживачів попереджають про нові махінації з показниками від ТОВ “ЕНЕРА ВІННИЦЯ”

Жителька Вінниці розповіла про нові махінації з боку енергетичної компанії до споживачів. Виявилось, що з показниками відбувається якась “плутанина”, а потім люди платять власні кошти за “липові” розрахунки.

Ось скарга:

“Всім доброго дня ! Хочу попередити споживачів про нові махінації ТОВ “ЕНЕРА ВІННИЦЯ” А саме : Ви подаєте показники вчасно до 04 числа поточного місяця і все начеб-то нормально, але потім дивним чином після 8 -го числа поточного місяця з”являються показники зменшені (від тих які Ви подали).

І вже нараховується по останнім показникам і тим зменшенним (тобто не тим, що Ви надавали вчасно). А саме головне на момент розрахунку (коли вже є Єдиний реєстр), Ваші показники з сайту ТОВ “Енера” зникають.. Мені ось так приписали 46 киловат і на запити не відповідають. Фіксуйте додатково всі показники , що Ви надаєте!” – публікує слова Ілони Хуторної “Електронна книга скарг України”.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!