сердита мережа“Смертність від коронавірусу зросте в рази”: лікар дав прогноз на осінь-2020

Восени та взимку 2020-2021 року, в умовах авітамінозу та низького імунітету, в Україні можливе збільшення важких форм коронавірусу та зростання рівня смертності. Такі невтішні прогнози озвучив колишній санітарний лікар України.

Ось його слова:

“В осінньо-зимовий період в Україні може бути мікс інфекцій і їх нашарування, зокрема й кишкових. Ризик потрапити в реанімацію або померти набагато вищий, ніж улітку. Восени різко збільшується циркуляція кишкових вірусів, а коронавірус передається фекально-оральним шляхом зокрема. Тому восени і взимку рівень важких форм і смертей від коронавірусу може бути в рази більшим. Ситуацію ускладнить ще факт низького колективного імунітету, який українці не здобули через занадто жорсткий карантин. Ми проводили дослідження в селищі Гостомель, і серед тисячі осіб, які дотримувались карантину, імунітет мали лише 2%. Серед тих, хто був активним, рівень антитіл був у 8%. У середньому лише 5% жителів Гостомеля мають імунітет. Такі цифри – ніщо.

Передумови для реалізації епідеміологічного потенціалу високі, вірус зреалізує його восени і взимку. Для здобуття колективного імунітету від коронавірусу перехворіти ним має від третини до двох третин населення. Тоді темпи поширення інфекції уповільняться. Влітку хворіти набагато безпечніше і це час, коли здобувати імунітет найкраще. Імунітет – тривалий період, це здорове харчування, здоровий спосіб життя, відсутність згубних звичок, і якраз літо – це час, коли треба здобувати такий захист на осінь. Загалом улітку перебіг інфекцій протікає у більш легкій формі, без клінічних проявів. У цей час чимало українців можуть перенести вірус на ногах.” – публікує слова Святослава Протаса “Електронна книга скарг України”.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!