сердита мережаСлуги обіцяли зріст економіки на 40%, але проїдена ними діра в бюджеті вже сягає понад 40 млрд

Внутрішній дефолт країни та критика у бік Володимира Зеленського. Так можна описати наступний лист від звичайного українця, який висловив свої враження з приводу політичних кроків нової влади.

Ось що він написав:

“Слуги обіцяли нам зростання економіки на 40%, але вже маємо проїдену ними діру в бюджеті країни у понад 40 мільярдів гривень, згортання субвенцій місцевому самоврядуванню, замороження більшості видатків, крім зарплат і пенсій. Державне фінансування розвитку країни зупинено, фактично відбувся прихований внутрішній дефолт, прелюдія до омріяного головним Зебенефіціаром дефолту зовнішнього.

Так виглядає початок капітуляції фінансово-економічної системи країни під напором акробатичних номерів комедіантів, самокатників-велосипедистів, фотографів та інших кухарок-янелохів, які є лише ширмою для олігархічних хижаків і кланів, що прагнуть доприхватизувати й додерибанити нашу країну.” – публікує слова Андрія Денисенко “Електронна книга скарг України”.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!