сердита мережа“Шокуюча статистика захворювань на COVID-19 говорить про те, що влада втратила контроль” – політик

Заяви місцевих органів влади щодо неефективності протиепідемічних заходів свідчать про те, що уряд втрачає контроль над коронавірусом в Україні. Таку думку висловила народний депутат, яка назвала карантин формальністю.

Ось її слова:

“Демарші Луцької та Тернопільскої міських рад, а також шокуюча щоденна статистика захворювань на COVID-19 – це свідчення того що влада втратила контроль. Спочатку за епідемологічною ситиуацією, а тепер і політичною. Вже давно стало зрозуміло, що так званий карантин був лише формальністю і нічого спільного зі справжньою боротьбою з небезпекою не мають. Але навіть така формальність обурює звичайних людей, які боряться за своє виживання, і економічне і фізичне. Безвідповідальність влади, відсутність термінових кроків із боротьби з пандемією наражають країну на ризик повторення жорсткого карантину із ще більш драматичними наслідками для економіки і великим негативним впливом на фінансове становище людей. Тож діяти слід негайно! «Європейська Солідарність» вже озвучила свою вимогу від влади терміново зібрати засідання Верховної Ради України, але жодної реакції так і не почула.
Нагадаю, наші кроки досить конкретні та реальні для впровадження.
Депутати зобов’язані ухвалити закони для допомоги лікарям, насамперед – про страхування на випадок захворювання на коронавірусну хворобу. Від початку епідемії на коронавірус вже захворіли 8654 медпрацівника. З областей надходить тривожна інформація про те, що лікарям не виплачують обіцяні надбавки, або затримують їх, а медичні заклади й досі повністю не забезпечені всім необхідним для боротьби з COVID-19. Кабінет Міністрів та Офіс Президента повинні прозвітувати про використання коштів, виділених у спеціальний коронавірусний фонд. Адже залишок всього 3 млрд нерозподілених коштів з понад 60 млрд, що були виділені на боротьбу з коронавірусом, і використання цих коштів на інші цілі, а найбільше на будівництво доріг це нонсенс. Без конкретних і прозорих дій центру, регіони і далі безконтрольно віддалятимуться від чіткої владної вертикалі, не розуміючі кроків влади.” – публікує слова Яни Зінкевич “Електронна книга скарг України”.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!