сердита мережаПровідниця не впустила пасажира в потяг тому, що він зробив їй зауваження за російську мову

Працівники Укрзалізниці відмовилися перевозити потягом тернополянина, який попросив провідницю звертатись до нього українською мовою. Інцидент стався на залізничному вокзалі Івано-Франківська з російськомовними співробітниками потяга № 143/144 “Ворохта-Київ”.

Деталі ситуації:

“Я проводжала чоловіка на потяг до Тернополя, він дав свій квиток провідниці вагону №3 Максимовій Вікторії Олександрівні. Вона до нього звернулася російською мовою: “Ґдє ваш паспорт?” Він сказав, що не розуміє її. Вона, аби всі оточуючі почули, відповіла: “Как ето нє понялі? Ґдє ваш паспорт?” Він дуже спокійно і ввічливо попросив, щоб до нього зверталися українською мовою. А вона відповіла російською, що не впустить його в поїзд. Ми, щоб припинити порушення законодавства, попросили покликати інших співробітників Укрзалізниці та начальницю цього потяга.

Утім, російськомовна керівниця вихопила квитки і повідомила, що не пустить нас у вагон. Я звернулася до одного із франківських працівників залізниці, аби дізнатися, чому провідниця потяга не бажає послуговуватися українською, на що він відповів жахливу разу: “То хай він її заріже”. Його особу зараз встановлюють. Провідниця на питання, чому не хоче говорити українською мовою, відповіла, що вона народилася в Росії і не вважає за потрібне говорити українською. Ми так і не скористалася послугами перевезення від Укрзалізниці, а кошти за квитки нам не компенсували. Тому ми написали заяву до поліції” – публікує слова Олександри “Електронна книга скарг України”. 

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!