сердита мережаПроти української ветеранки АТО відкрили кримінальну справу за те, що вона “зачепила” Президента

Проти відомої української військової волонтерки відкрили кримінальне провадження. Жінку звинуватили у некоректних висловах щодо нового Президента та закликах до повалення нової влади.

Ось деталі історії:

“Ще у жовтні, через висловлювання волонтерки та ветеранки АТО Марусі Звіробій і депутатки Софії Федини на адресу президента Зеленського було відкрите кримінальне провадження. Деякі депутати від “Слуги народу” побачили в їх онлайн-трансляціях заклики до повалення державної влади. Недавно співробітники Державного бюро розслідувань, Служби безпеки України та спецпідрозділу “Альфа” провели в її помешканні обшуки. 41-річна Маруся Звіробій – волонтерка та інструкторка навчального центру Десантно-штурмових військ України.

Опубліковано Марусею Звіробій Середа, 27 листопада 2019 р.

 

Раніше на сторінці Марусі Звіробій у Facebook було оприлюднене відео з онлайн-трансляції, в якій сама Звіробій, а також Софія Федина обговорювали візит Володимира Зеленського до Золотого (Луганська область). Вони, зокрема, з використанням ненормативної лексики, коментували спілкування президента з добровольцями. “Там ненароком може вибухнути граната, там бувають обстріли, наприклад” – казала Софія Федина. Цей та інші, гостріші коментарі, викликали обурення у фракції “Слуга народу”.

Генпрокурор не уточнив, що саме інкримінують Федині й Звіробій, але інші чиновники розцінили дані вислови як заклики до повалення державної влади. “Це були фактичні ствердження та заклики до насильницького повалення влади з фізичною розправою над президентом України. Вони прямо сказали, що “у тебе хтось кине гранату”, і так далі. Нехай правоохоронні органи розбираються, там є заклики або не заклики” – коментував один із політиків.” – публікує слова нашої читачки “Електронна книга скарг України”.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!