сердита мережаПротести в Україні: чому тисячі містян влаштовують мітинги і хто за цим стоїть?

З кожним новим прийнятим законом збільшується і кількість акцій протесту. Чи не в кожному містечку активісти збираються та вимагають від влади підвищення рівня життя. Проте які мітинги є проплаченими, а які справжніми?

Скарга:

“У зв’язку з постійним виникненням проплачених мітингів та проникненням псевдоактивістів в громадське та культурне життя країни. Через маніпуляцією громадською думкою з їх допомогою, підбурення людей, підрив безпеки у столиці та інших містах країни, спричинення фінансових збитків та незручностей громадянам, через блокування роботи транспорту та державних установ, прошу розглянути пропозицію, що до мітингів та масових зібрань. А саме: зобов’язати мітингарів мати при собі паспорт (якщо вони мітингують на місцевому рівні, це допоможе відсіяти людей які не проживають в даному місці і не є зацікавленою стороною, отже їх мотивація може бути сумнівною).

Таким чином проти незаконних, або невідповідних інтересам громади забудов, будуть мітингувати жителі саме того міста/району/селища/села тощо. За допомогою поліці, СБУ чи інших правоохоронних органів відслідковувати мітинги, за які “активістам” дають грошову винагороду. Відслідковувати їх в соціальних мережах або на місці і штрафувати за порушення даного закону на суму більшу ніж ту, яку вони можуть заробити на мітингу. За для уникнення маніпуляції і використання даного закону в злочинних цілях, чи для обмеження прав громадян обов’язково надавати суду та прокуратурі відповідні докази (відео/аудіо/інтернет повідомлення тощо).” – публікує слова Владислава Федорова  “Електронна книга скарг України”.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!