сердита мережаПродовження історії: викладача-українофоба відсторонили від роботи

З’явилось продовження історії, про яку ми розповідали раніше. Професора києвської Міжрегіональної академії управління персоналом відсторонили від роботи за те, що він відкрито “зневажав Україну”. Про такий хід подій розповіла студентка МАУП, яка і піддала розголосу дану ситуацію.

Ось що написала дівчина:

“Щодо ситуації з викладачем! Я спілкувалася з керівництвом Академії. Також з ними спілкувалися і мої одногрупники, які все підтвердили. За що я їм дуже вдячна. Керівництво повністю пішло на зустріч. На даний час, Колпаков Віктор Михайлович відсторонений від викладання.

Проводиться службове розслідування. За результатами якого викладача мають звільнити. Я буду стежити за тим, як йдуть справи, і повідомляти все. Дякую всім за таку неймовірну і щиру підтримку. Без вас я б нічого не змогла!” – публікує слова Поліни Кравченко “Електронна книга скарг України”.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!