сердита мережаПро хамську поведінку касира Сільпо: “вона дуже зла людина по відношенню до всіх”

Відвідувач “Сільпо” скаржиться на жахливе відношення та обсуговування касира цього магазину та запевняє, що дівчина може спровокувати великий скандал, оскільки зла та неприємна людина по відношенню до всіх оточуючих. Чоловік просить прийняти міри покарання щодо неї задля власного застереження від таких людей та “працівників”.

Ось як він звертається:

“Скарга: Про хамську поведінку касира Сільпо по вул.Закревського, 61.

В 00:07 годин я зайшов в Сільпо купити йогурт, молоко, хліб та курячі яйця. На касі мене обслуговувала кассир двічина в очках, одягнена не в спеодляг Сільпо , а в чорну футболку то чорні спортивні штани. Вела себе дуже грубо, не привіталась, була роззлючена тим , що вона повинна бути дома, а її заставили парацювати, їй не сподобалось те, що пляшку йогурту я поклав в кульок, що їй проблемно пробивати на касі йогурт, вона бурчала, що я запакував би цей йогурт ще в 10 кульків, поведінкою своєю та розмовою показувала свое негативне відношення” чого Ви сюди приперлись”, та ще й говорила декілька раз, що вона не повинна зараз працювати, але вона тут вимушена бути із-за покупців.

Я зробив завуваження, що ці розмови непотрібні покупцям і щоб вела себе спокійніше, але це тільки обурило її і вона почала зовсім кричати, хамити, почала мене повчати, щоб я слідкував за собою , а не робив їй заувавження. Прізвище вона давати відмовилась, бейджика на одязі ї не було, кассовий чек вона мені не дала, тому я не зміг встановити будь-які дані цього касира. Хамську поведінку цього касира я спостерігаю не перший раз, вона постійно свариться з клієнтами. Поведінка цього касира тільки відштовхує покупців. Крім того касир повинен був розмовляти на укранській мові, а вона розмовляла, більше сварилась, на россійській мові. Прошу розібратись та покарати цього касира. Думаю, що вона може спроковувати неприємний скандал, оскільки вона дуже зла людина до всіх.” – публікує слова Миколи “Електронна книга скарг України”.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!