сердита мережаПритулок для бездомних тварин “Сіріус” потребує допомоги

Працівники, волонтери та звичайні небайдужі добровольці допомагають доглядати та утримувати притулок для бездомних тварин “Сіріус”. Але резервів більш ніж на 2-х тисяч пухнастих не вистачає. Тому працівники закладу вирішили звернутись до небайдужих людей в надії, що вони допоможуть.

Ось саме звернення:

“Прошу звернути увагу усіх людей до проблеми безпритульності тварин. Зоозахисники усіма можливими способами намагаються врятувати життя живим істотам, за свої кошти і час! В той час, коли з безпритульними поводяться жорстоко порушуючи закон про захист тварин від жорстокого поводження (Закон України № 3447-IV від 21.02.2006). Якщо з’явилась така проблема, то її треба вирішувати цивілізовано!

Багато коштів виділяються саме на отруту для тварин, їх виловлювання для подальшого вбивстваю Згідно з статею 5 Закону України № 3447-IV від 21.02.2006 Про захист тварин від жорстокого поводження (“Для утримання безпритульних тварин створюються притулки”) просимо виділити державний кошт для допомогу у фінансуванні притулку Сіріус, який вже на волонтерських захадах здійснює прямі обов’язки держави.

Просимо звернути увагу на цивілізоване вирішення цієї проблеми шляхом надання коштів притулку для тварин Сіріусу, який вже за свій кошт утримує понад 2 тисячі тварин. Таким чином, люди, які бояться нападу тварин будуть більше у безпеці, а зоозахисники зможуть доглядати за тваринами там. Європейські стандарти вирішення проблеми безпритульних тварин в Україні, давайте будемо притримуватись їх!” – публікує слова Ангеліни “Електронна книга скарг України”.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!