сердита мережаПрезидент провів нараду, де обговорив ідеї, як знизити ціни на опалення. Постановочне Відео

Президент України Володимир Зеленський провів нараду, на якій присутні обговорили шляхи зниження цін на опалення вже в грудні місяці. Як Саме це відбувалось, деталі у наступному листі.

Ось його зміст:

“ЯКЕ ЇХАЛО…Постановочне відео про Зеленського і тарифи на комуналку явно розраховане на те, щоб пояснити елементарні речі (як-от, “звідки беруться ціни на централізоване опалення”) ГЛЯДАЧАМ. Причому так, щоб зрозумів навіть найбільш необізнаний. Грубо кажучи, “пояснюємо для дебілів”. Але, за логікою мізансцени, пояснювати все це доводиться… президенту.

Якому, відповідно, і дісталася роль “дебіла” – людини, котра не розуміє елементарного, але з цікавістю слухає пояснення з картинками. Хоча фраза “Ой, дебіли…”, схоже, написана якраз на лобі у президента, коли він слухає ці пояснення. Словом, яке їхало, таке здибало. Проводирі країни, чо. P.S. Але ж яка ржака слухати цю високомудру дискусію п̶а̶ц̶а̶н̶і̶в̶ вищого керівництва держави…” – публікує слова Олексія Панича “Електронна книга скарг України”.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!