сердита мережаПравоохоронні органи України звинуватили у повній бездіяльності та порушеннях закону

Органи правопорядку не в змозі оперативно вирішувати прохання громадян в рамках закону, а також належним чином дбати про їх безпеку. Принаймні, таку думку висловлюють самі українці.

Ось одна із них:

“Пропоную в зв’язку з тим, що при зверненні до правоохоронних органів за захистом своїх прав, свобод та законних інтересів громадяни держави Україна та ті, хто тимчасово перебуває на території держави Україна, стикаються з їх повною бездіяльністю, свідомим ігноруванням всіх без винятку законних вимог заявників, публічною та прихованою зневагою до прав, свобод та законних інтересів людини та громадянина, свавіллям та бездіяльністю всіх без винятку правоохоронних органів держави Україна.

На які Законом покладено обов’язок захисту прав, свобод та законних інтересів людини та громадянина, а також ті, що утримуються за рахунок коштів платників податків та зборів, визнати правоохоронні органи держави Україна не виконуючими свої функції за Законом і розпустити, а натомість утворити правоохоронні органи, що реально захищають законні інтереси громадян України, а не штампуючих відписки та існуючих лише “на папері”. – публікує слова Михайла Лейко “Електронна книга скарг України”.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!