сердита мережаПоліція оштрафувала львівського активіста за заклик у Facebook закрити «Епіцентри» на карантин

Личаківський райсуд Львова оштрафував на 170 грн відомого у Винниках активіста Володимира Гаврилюка, який на своїй сторінці у соцмержі опублікував пост на підтримку мера Черкас Анатолія Бондаренка, який тоді мав публічну перепалку із президентом через умови карантину. Суд вирішив, що такий заклик активіста та вимоги закрити «Епіцентри» може спровокувати паніку в суспільстві.

За цей пост поліція склала на активіста адмінпротокол за поширення неправдивих чуток і суддя Личаківського райсуду Львова, Володимир Мармаш, погодився із правоохоронцями.

«Володимир Гаврилюк 01.05.2020 виклав в соціальній мережі Facebook пост про підтримку мера Черкас щодо скасування карантину та запропонував відкрити малий і середній бізнес, а «Епіцентр» закрити на карантин, чим поширив неправдиві чутки, що можуть викликати паніку серед населення або порушення громадського порядку», – йдеться у постанові суду.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!