сердита мережа“По магазину літають горобці, а керівництву байдуже” : у одеській “Таврії В” про санітарію не чули

Житель Одеси поскаржився на магазин “Таврія В”, керівництво якого ігнорує зауваження своїх клієнтів та не контролює санітарний стан. По приміщенню вільно літають птахи, які наражають на небезпеку покупців, які хочуть купувати лише свіжі продукти харчування. Але в таких умовах – це неможливо.

Скарга:

“Магазин Таврия В, расположенный по адресу Добровольского, 123, Одесса. По магазину летают птицы, воробьи. Реакция администрации на замечание – ноль. Птички в магазине появляются периодически после летнего ремонта, расширения магазина. С каждым разом достучатся до администрации становится всё трудней и трудней. Соблюдение санитарных норм это не про них. Дозвонится на горячую линию сегодня не реально, пол часа в режима дозвона результата не принес. Интересно, куда смотрит Санэпидемстанция, случай в Таврия В не единичный.” – публікує слова Василя Нечепорука “Електронна книга скарг України”.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!