сердита мережаПлотник, який став безхатченком: “Потрібно рятувати людину”- пише його знайомий

Як швидко доля може повернути життя не в самий щасливий ракурс? Це може статись занадто швидко, коли невідомі сили чи сама людина стане її винуватцем.  Зараз існує багато історій людей, які із хорошого життя за мить можуть стати просто безхатченками, а підтримати їх в такій ситуації ніхто не поспішає. Але все ж деякі люди діляться своїми історіями про товаришів в надії, що в цій ситуації можна знайти вихід.

Ось одна із них:

“Я давно знаю Володю Повелько він хороший плотник. Зараз його вигнали з кімнати, де він жив багато років працюючи плотником у театральному університеті..

За освітою Володя актор. Він пряма та довірлива людина. Все життя він працював на університет й не знає куди піти.. Скоро холода й скоріш за все він помре. Якщо не знайти для нього житло та роботу. Він може бути плотником чи садівником. Потрібно рятувати людину!!!” – з таким відгуком звернувся до “Електронної книги скарг України” Федір Олександрович.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!