сердита мережаПішов із життя 94-річний український письменник, який віддавав всі гроші на поранених героїв АТО

Нещодавно стало відомо про смерть українського письменника, який знався на війні, який зробив вагомий внесок не лише в українську культуру та літературу, а й допоміг тим, хто веде боротьбу з ворогом.

Ось звернення:

“18 грудня 2019 року помер легендарний Українець. Йому було 94 роки! Знайомтеся, це Бойко Вадим Якович. Український письменник і найкрутіша людина, якій мені доводилося тиснути руку. Він пройшов війну, 6 разів тікав з в’язниць і конц. таборів.

Останній був з Освенціма. Примудрився втекти з газової камери і пережив два розстріли. Він писав книги про конц. табори і віддавав майже всі гроші на поранених героїв АТО. Поширьте, ми пам’ятаємо, вічная пам’ять Вам.” – матеріали до “Електронної книги скарг України” були надані групою “Це моя Україна”.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!