сердита мережа“Підстрелив та викинув помирати”: у Вінниці чоловік жорстоко розправився із собакою

Справжнє знущання над твариною допустив житель Вінницького району, який жорстоко підстрелив беззахисну собаку та викинув закривавлене тіло. На щастя, місцеві почули скавчання бідолашної тварини. Тепер небайдужі люди збирають кошти на реабілітацію пораненого песика та просять допомоги.

Ось лист:

“Вінниця! Парпурівці!Допоможіть врятувати підстрелену собаку і покарати зловмисника! 25 січня житель с. Парпурівці, Вінницького району, на ім’я Віктор, який проживає по вул. Шевченко, 89, підстрелив беззахисного собаку. Закривавлене тіло ще живого песика він викинув на території висохшого ставка і залишив помирати. Собачка кілька годин кричав і жителі Парпурівців викликали мене на допомогу. Я приїхала на місце і знайшла собаку. Далі, з великими труднощами винесла її з території засохшого водоймища.

Жителі села допомогати відмовились, адже всі цього діда бояться! Кажуть, що він агресивна і конфліктна людина. Не дивлячись на цю інформацію, я одразу пішла до нього додому і запитала про собаку. Віктор, нічого не заперечуюючи, спокійно пояснив мені, що собачка хотів з’їсти його курку, адже бігіє по селу голодний. Тому він вистрелив в нього з рушниці.

За даним інцидентом, мною був викликаний патруль поліції та слідчо-оперативна група. Я надала письмові пояснення та написала заяву про злочин з проханням відкрити кримінальне провадження по ст. 299 про жорстоке поводження з тваринами, а також покарати за адміністративне правопорушення за ст. 174 за стрільбу з вогнепальної зброї в населених пунктах. У Віктора, на час слідства, вилучили мисливську рушницю. Прошу ЮРИДИЧНОЇ ПІДТРИМКИ та допомоги з оплатою лікування в клініці!

Собачка в кретичному стані, бореться за життя у вет. клініці “Віп Хвіст”, за адресою: Хмельницьке шосе, 103-а, тел.: (068) 609-01-01, (093) 411-21-21 (місцезнаходження клініки на карті: http://viphvist.map.vn.ua). Для фін. підтримки карта Приват: 5168 7427 1338 3499 Христич Катя (перекази з карт ін. банків за посиланням: https://sendmoney.privatbank.ua/ru). Є PayPal, можу відправити в особисті повідомлення.  (067) 424-90-34, 📞 (093) 456-04-00, Катя Христич. Ваші перепости допомогають тваринам! ✔” – публікує слова Катерини Христич “Електронна книга скарг України”.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!