сердита мережа“Підпалювали, били, знущались і вивезли в ліс”: у Львівській області четверо нелюдів катували чоловіка

Жахливий інцидент стався у одному із сіл Львівської області. Четверо нелюдів катували односельчанина та вигадали цілий “сценарій” його смерті. На щастя, чоловік залишився живим, а лікарі, наразі, рятують його життя. Рідні постраждалого просять допомоги у розслідуванні цієї справи, щоб негідники не уникнули покарання.

Звернення:

“Страшніше будь якого коронавірусу….21березня мою родину накрив жах. Четверо ізвергів,які приживають в сусідньому селі Суховоля:Каневський Сергій (більш відомий як КОНТРА),Дудар Дмитро,Мельник Жека і Красицький Павло (КАРАСЯ) з райцентра,скоїли напад на мого кума Іскрицького Сергія.Ніколи й подумати не могла,що в маленьких,Богом забутих селах,можуть жити такі ІСТОТИ.Це не люди,бо в людей є совість,жалість,милосердя;і не тварини,бо в тваринному світі всі один за одним пліч-о-пліч турбуються.Це І С Т О Т И, вородки диявола.Бо як іще можна пояснити дії цих мерзот….Вони протягом 5-6годин знущались над людиною,принижували,ізбивали.Насміхались дивлячись як Сергій страждає,і продовжували робити для себе “шоу по-суховільськи”. Вони підпалювали його в машині,потім заставляли їздити та обирати собі камінь, який хотіли прив’язати до шиї і втопити.І це спокійно обговорювали виродки між собою неначе писали сценарій захопливого кіно.Один ще й сказав:” Це буде якась дуже швидка і не цікава смерть”.

І вони знову і знову знущались над вже напівживим тілом кумчика. Потім і зарізати хотіли, але чомусь цей сценарій теж не підійшов. Мабуть тому що Сергій втратив свідомість, а вони подумали що вже вбили.. Люди, ці маньяки, погрузили його, наче ту худобу, в його ж власне авто,і  вивезли в ліс.Та їм і цього було мало…Вони безтурботно,з великим задоволенням і захопленням розв’язали і витягли шнурки з Сергієвих кросівок,і неначе в якомусь триллері,зв’язували ними руки,ноги,душили шию….і ще мало.Вони вивернули тіло равликом назад,і знову перев’язали.Ось,картина маслом…..фільм закінчено можна пускати титри…..Вони повернулись в Курганці,де один ірод (Контра)пішов до дружини і своїх дітей,інший (Женик)пішов в Дашинку на побачення до дівки,ніжності і ласки ще захотілось,а інші теж порозлазились.Андрій і Коля Іскрицькі самі кинулись на пошуки брата.Вони шукали його 10 годин.Вночі,коли був мороз,страшна темнота,в 4.00 його знайшли.Це була найстрашніша ніч в нашій великій родині….Ви навіть не уявляєте,як це страшно телефонувати до Андрія чи Колі і на питання:”Ну що там?”, чути одне і теж:”НІЧОГО!”Я все думаю,як можна було людині,яка займає держпосаду воростити такого монстра?

Це ж не перший випадок в шайці виродків,забивати людину.А може є і гірші…..А вони є…..Це звірство було з самого початку заплановано не на життя,а на смерть Я навіть уявляти не хочу скільком сім’ям вони нанесли горя.Скільки чиїхось дітей,чоловіків,батьків вони покалічили.Вони нічого не несуть доброго і світлого в це життя,то ,можливо батькам цих монстрів варто задуматись і ізолювати своїх виродків від звичайних людей.Або полистати підручник історії і згадати золоту фразу Б.Хмельницького.Люди допоможіть покарати їх.Зло повинно бути покарано.Я прошу всіх небайдужих людей,журналістів телебачення долучитись до збору доказів.Я молю Бога та наших хорошівських медиків врятувати і повернути здоров’я моєму кумові .Я ,поки що, прошу не перешкоджати, грошовитого татка ізверга,правосуддю і законодавству —-не потрібно вкотре перевищувати свої повноваження і “напрягати” свою “кришу”. Шановні поліція,слідчі та прокурори ми дуже сподіваємось на ваш професіоналізм,і що врешті решт,Феміда візьме верх.” – публікує слова Світлани Іскрицької “Електронна книга скарг України”.

На изображении может находиться: 1 человек, сидит, спит и в помещении

На изображении может находиться: один или несколько человек и люди спят

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!