сердита мережаПетра Порошенка звинуватили в лицемірстві з приводу російської церкви

П’ятого президента України звинуватили у лицемірних намірах в зв’язку з його випадом на адресу Володимира Зеленського з приводу російської церкви.

Скарга:

“ТОМУ ЩО ПОСЛІДОВНИЙ. Колишній президент України Петро Порошенко у зверненні до річниці хрещення Київської Русі звинуватив офіс президента Володимира Зеленського у лобіюванні інтересів російської церкви. “На ключових посадах в офісі президента нині працюють люди, які відверто лобіюють інтереси російської церкви в Україні.
Це – попри те, що РПЦ цілковито і беззастережно підтримує реваншистську імперську політику Кремля”, – заявив Петро Порошенко. А ось вам фото ще одного високоповажного лобіста РПЦ, активного провідника реваншистської імперської політики Кремля, що сплатив до російских бюджетів різних рівнів багато мільйонів рублів.” – публікує слова Сергія Белашко “Електронна книга скарг України”.
На изображении может находиться: 5 человек, текст

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!