сердита мережа“Перевізник ФОП Ярмола – недобросовісний”: водій висадив пасажирів у невідомому місці вночі

Чоловік, який скористався послугами даного перевізника, наполегливо рекомендує утриматись від таких поїздок, аби зберегти свій час, гроші та нерви.

Скарга:

“Перевізник фоп Ярмола- Недобросовісний!!! 14.08.2020 р планувалась поїздка з м.Рівне до Одеси. Прибуття автобусу мало бути о 02.45 за адресою Автовокзал вул Київська буд 40. В результаті автобус неприїхав на вказане місце прибуття, номер вказаний у квитку постійно знаходиться в не зоні досяжності. З девяти людей, постраждаючих, жодному не перетелефонували і люди заплативши немалі кошти остались просто неба (вночі). Перед тим як купувати білет у цього перевізника, слід добре подумати.” – публікує слова Петра Ковальчука “Електронна книга скарг України”.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!