сердита мережаПереселенка з Луганщини має житлові проблеми, а на її звернення всюди “зачиняють двері”

До “Електронної книги скарг України” звернулась громадянка України, яка через бойові дії на сході переїхала з Луганщини в Івано-Франківську область. Пенсіонерка зверталась у різні органи, щоб вирішити проблеми з житлом для внутрішньо переміщених осіб. Але всюди перед жінкою “зачиняють двері”.

Ось її звернення:

“Доброго дня! Хочу ще вам поскаржитись,бо вже не знаю до кого звертатися. Я переселенка з Луганщини, на початку 2015р. втікла від війни, до родичів в Івано-Франківську область. Відразу почала звертатися в різні провладні органи: голови сільради, голови районної і обласної ради, народного депутата О.Шевченка, на урядову гарячу лінію. На початку 2016 переїхала в інший район. В 2019 запрацювали різні житлові програми для ВПО. 10 листопада 2019 звернулася із заявою до голови сільради про взяття на квартирний облік.

Через три місяці отримала відповідь про відмову, а швидше просто небажання займатися цим питанням. Я звернулась в офіс вторинної правової допомоги у Франківську, щоб допомогли написати позов до суду про скасування рішення сільської ради. Відмовили і поводились дуже агресивно. Написала електронне звернення в МінТоТ, чекаю знову отримати шаблону відписку. Я пенсіонерка, маю 2000 грн. пенсіїї. Стою на квартирному обліку ”50 на 50” і на іпотеку під 3%, але де пенсіонеру взяти кошти для участі в цих програмах?”

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!