сердита мережаОфіс Президента України “втручається” у перебіг виборчої кампанії у Києві

За час карантину місцева еліта лише “скріпила” свої позиції, адже вона брала на себе головний удар у боротьбі з епідемією і реагувала на виклики часом швидше, аніж Кабінет міністрів. Проте якими будуть місцеві вибори у столиці?

Звернення:

“Останнім часом у ЗМІ з’явилася інформація про те, що Офіс Президента України в особі його керівника Андрія Єрмака втручається у перебіг виборчої кампанії у Києві. Зокрема, йдеться про те, що проти нинішнього мера столиці Віталія Кличка від «Слуги народу» начебто планують висунути «технічного» кандидата, який не матиме шансів на перемогу.

Справжнє оновлення влади, зокрема й у столиці, було однією з обіцянок Володимира Зеленського виборцям. У зв’язку із цим просимо Президента України публічно висловитися проти втручання його підлеглих у вибори та гарантувати проведення чесних праймеріз серед потенційних кандидатів на посаду Київського міського голови від «Слуги народу».” – публікує слова Ростислава Поповича  “Електронна книга скарг України”.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!