сердита мережаНевідомі жартівники вислали дівчині труну з її фотографією та імітацією крові

Незвичне та шокуюче послання отримала дівчина від невідомих жартівників. “Подарунок” у вигляді труни ледь не довів бідолашну жінку, матір дівчини, до серцевого нападу. Викликана на місце інциденту поліція все зафіксувала та чи опиняться зловмисники за гратами?

Скарга:

“Я не розумію, що в голові у нелюдей, які здогадалися надіслати моїй матері ось це!!! Труна з моєю фотографією всередині!! Облито якоюсь імітацією крові! Що це таке? Як можна до такого докотитися?! Я все розумію, але це вже переходить всі межі здорового глузду!

Ви подуріли зовсім уже? А якби людина від побаченого отримала серцевий напад?!! ЦЕ ЖАХ! Звичайно, я не така наївна, як багатьом би хотілося, тому відразу була викликана поліція.

Якщо хтось не розуміє, за такі речі існує кримінальна відповідальність!!! Звертаюся до керівників вінницьких правоохоронних органів якнайшвидше провести всі необхідні слідчі дії та максимально швидко знайти авторів цієї витівки!!!

ОКРЕМО хочу попередити тих, хто може стояти за погрозами, які надсилаються мені щодня!!! Ви будете відповідати за це перед законом! Вирішили погратися в мафію?” – публікує слова Вікторії Галіцької “Електронна книга скарг України”.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!