сердита мережаНебезпека у Вінниці: “висячі” лінії електропередач у дворі скоро впадуть на перехожих. Відео

Небезпечна зона із “висячих” ліній електропередач утворилась посеред двору багатоповерхівки у Вінниці. Місцеві вже багато років борються із цією проблемою, але нікому немає діла. Здається, що лінії ось-ось будуть торкатись голів перехожих.

Ось скарга:

“Вишенька, 600-річчя 58 звичайний двір, але незвичайні електромережі!!! Провода звисають майже на голову людей!!! На дитячому майданчику звисають на гойдалки та ігрову дитячу споруду. Діти можуть руками дотягнутися!!! Просто жах!!! В такому стані електромережі вже багато років, тарифи зростають, а до ремонту чи амортизації електромереж діла нікому немає((((

Опубліковано Любочкою Завальнюк Вівторок, 15 жовтня 2019 р.

Кажуть, що найстрашніша біда, то старі дерева бо вони провода можуть порвати, а як на мене, то ці мережі вже давно замінити треба, а не дерева різати.” – публікує слова Любові Завальнюк “Електронна книга скарг України”.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!