сердита мережаНебезпечний бар у Миколаєві просять закрити: “как не подрежут кого-то, так побьют до полусмерти”

Дівчина розповідає про місцевий миколаєвский бар та просить завітати туди. Вона запевняє, що його почнуть змінювати на краще тільки тоді, коли там когось вже вб’ють.

Ось її звернення:

“Здравствуйте. Проведите пожалуйста проверку в городе Николаев, бар Grin life, пусть туда приедет полиция, кто угодно, ведь здесь страшно отдыхать,приходим чтобы музыку послушать, мало того что посуда с отпечатками чужой помады, грязище, все обшарпанное, обслуживание ужас! контингент страшный, постоянные драки.

Как не подрежут кого-то, так побьют до полу-смерти. Работает заведение с вечера до утра. Почему его не закроют, или не доведут до нормального состояния, ну это же безпредел полный. Как можно держать такое, чтобы поубивали там скоро друг друга в драках.” – публікує слова Христини “Електронна книга скарг України”.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!