сердита мережа“Не потрібно робити з Петра Порошенка жертву політичних репресій” – політик

Народний депутат України від фракції “Слуга народу”, в ефірі програми “Право на владу”, звернулась до співголови фракції партії “Європейська солідарність” – Артура Герасимова.

Ось її слова:

“Не потрібно з Петра Порошенка робити жертву політичних репресій. Він не Нельсон Мандела і не Левко Лук’яненко. Давайте ми не будемо зараз говорити про те, що все розсипається в судах і давайте, будь ласка, ми зараз не будемо пересмикувати. Я би хотіла все-таки почути. Дивіться, мене вже третій день звинувачують у тому, що я поширила фейк. Фейк Кремля щодо привітання паном Порошенко 12 червня 2014 року з Днем Росіі пана Путіна. Я це, як я розумію, тепер фейк, а ви маєте спростувати або підтвердити, що взяла у 27 джерелах українських ЗМІ. Не з сайту Кремля… тобто фактично всі ЗМІ надрукували цю новину. Жодного спростування. Жодного слова не було за всі ці роки сказано. І коли я, навіть не підозрюючи, що це може викликати таку бурхливу реакцію у Петра Порошенка привела йому приклад гібридизації процесів, коли ми тут всередині розповідаємо про ворога Путіна і туди лягає все.

Чому ми війну війною не назвали, чому дипломатичні зносини не були розірвані вчасно і, власне, привела приклад привітання з Днем Росії, а як ви пам’ятаєте президент Порошенко зробив це 12 червня, бо тоді був День Росії, на мене просто пролився шквал негативу від представників „Європейської солідарності“, моїх колег по парламенту, які кожен там щось хотів написати у Facebook, потім ломи, експерти великі і маленькі. Так скажіть, будь ласка, я поширила кремлівський фейк, коли сказала, що він привітав 12 червня з Днем Росії Путіна? Ви, скажіть, вірите, що він не привітав? От скажіть нам всім зараз. Ви як його колега по партії, по фракції, той хто завжди захищає його на всіх можливих каналах і майданчиках. От дивіться зараз людям в очі і скажіть: він вітав Путіна з Днем Росії? Спростуйте, якщо це неправда. Я тоді вибачусь і 27 ЗМІ вибачаться, всі вибачаться перед Петром Олексійовичем.” – публікує слова Ірини Верещук “Електронна книга скарг України”.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!