сердита мережа“Не дорога, а протитанкові огорожі”: траса міжнародного значення М13 / E584 у критичному стані

Жителі Кіровоградської, Миколаївської та Одеської областей звертаються до президента із проханням звернути увагу на жахливий стан траси міжнародного і державного значення “Кропивницький-Платоново”. Дорога потребує капітального ремонту.

Звернення:

“Шановний пане Президент, звертаюсь до Вас, як один з мільйонів громадян України, хто вимушений наражати себе на небезпеку в зв’язку з використанням траси M13 / Е584 за її прямим призначенням – рух автомобільними транспортними засобами. До Вашого відома, дана траса є єдиним способом переміщення по деяким районам Кіровоградської, Миколаївської та Одеської областей, для великої верстви населення. Також, враховуючи географічне розташування траси, вона має великий практичний потенціал для транспортної логістики комерційного автомобільного транспорту, а до тепер, ще залишається популярною транспортною артерією для вантажних перевізників агропродукції в порти Миколаєва, Южного та Одеси, з місцевих елеваторів та аграрних підприємств.

Зрозуміло, що знищення траси й було спричинено рухом багатотонного вантажного транспорту, та це не має бути причиною та поясненням, жахливого стану траси через відсутність її технічного обслуговування, а в особливості, на ділянці траси від клеверного мосту (перетин з трасою Р-06) до кордону з Кіровоградською обл. (с.Перчуново), де траса більше нагадує протитанкові загорожі. Про стан траси також можна пересвідчитись за багатьма відгуками в Інтернеті, (що, до речі, є додатковим негативним фактором для репутації нашої європейської країни), та було б значно краще пересвідчитись на власному досвіді та приватному транспорті, керівникам Кабінету міністрів і профільних міністерств та об’єктивно засвідчити якість знищеного покриття траси M13 / Е584 та зробити комплексні висновки. Також звертаю Вашу увагу на, можливо, неефективне використання цільового фінансування підтримання стану автомобільних доріг в цих регіонах, а особливо Миколаївської області, що призвело до втрати функціональної цінності траси, та зробило її небезпечною.

Пане Президент, в зв’язку з вищенаведеним, прошу Вас, використати всі законні та доступні Вам засоби, для термінового вирішення багаторічної проблеми зі станом дорожнього покриття траси міжнародного та державного значення M13 / Е584. Прошу Вас, з урахуванням зазначеної необхідності у капітальному ремонті траси M13 / Е584, сприяти у наступному: внести трасу M13 / Е584 в план по капітальному ремонту в поточному році, віднайти додаткове фінансування на капітальний ремонт траси M13 / Е584, забезпечити належний контроль за використанням коштів та якістю технологічного виконання ремонтних робіт траси M13 / Е584. З вдячністю та надією на найшвидше вирішення проблеми!” – публікує слова Андрія Ткачука “Електронна книга скарг України”.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!