сердита мережа“Не дає спокою фраза бОгдана Зеленському:”До нового года поработаєм і всьо”. Що всьо? Що далі?”

Що думають про новообраного президента Володимира Зеленського українці? Сьогодні у мережі це досить популярна тема. Багато волонтерів, громадських діячів та активістів публічно висловлюють свої думки. Одну із таких, в якості критики, пише волонтерка.

Ось її слова:

“Не дає спокою фраза бОгдана Зеленському: “До нового года поработаєм і всьо”. Що всьо? Що далі? Ця промовка може багато пояснювати в тому, що відбувається. Максимальний треш як провокація до повстання тому підтвердження. Вилка! – якщо буде повстання, то покличуть росію миротворцями, а якщо народ мовчить.

То Україну кладуть в ноги окупанту без жодного шансу на перемогу. Без жодного… пострілу… І росія роздасть своїм офіцерам ще орденів за блискучу військову операцію. В них мабуть вже є такі медальки ще після Криму, з написом “без жодного пострілу” – публікує слова Марусі Звіробій “Електронна книга скарг України”.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!