сердита мережа“Народ зневірився у всій вашій команді. Негайна відставка!” – звернення до президента

Громадянин України написав відкрите звернення до Президента України, Володимира Зеленського, у якому висловив своє невдоволення щодо нового уряду, який не виводить країну на гідний рівень, а навпаки, шкодить народу.

Ось його лист:

“Негайна відставка з поста президента України Зеленського В. О. У зв’язку з втратою довіри народу України. Президентом України не може бути людина яка покриває корупцію і сама є її складовою а також людина яка порушує Конституцію і Закон України. Корупція при Зеленському В. О. набрала немислимих обертів, які приносять колосальний дохід групі Приват і без посередньо Коломойському І. В. Докази тому реконструкція моста в місті Дніпро, а також інших об’єктів, на яких проводилися реконструкції. При яких керівництвом міста було вкрадено кілька мільйонів з бюджету, ключовим фігурантом справи був заступник мера Бориса Філатова Михайло Лисенко. Але замість того, щоб усунути з посади даних осіб, і провести по них відкрите слідство і покарати за суворістю закону, Зеленський В.О. на догоду своєму куратору Коломойському І. В. робить вигляд що не чого не сталося. Що стосовно корупції в митній сфері тому докази проведені обшуки на прикордонному посту Гоптівка при якому було виявлено знайдено цілі купи грошових коштів. І знову не хто не поніс покарання.

Що стосується корупції в правоохоронних органах, тому є безліч доказів і відео фактів як співробітники поліції кришують один одного, вимагають хабарі, а також встановлюють заборонені знаки STOP на постах, все це означає що реформа МВС провалилася. Але відставки міністра МВС Авакова так і не послідувало і це пов’язано за прямим Указом К. І. В. Замість переходу Збройних сил на повну контрактну основу Зеленський В.О. який не разу не служив, а також ухилявся від призову, відновлює призов з 18 років. Легалізація грального бізнесу який був заборонений на законодавчому рівні в Україні і який зараз команда Зеленського В.О. намагається легалізувати для набивання кишень командою Зеленського. Досить насміхатися над народом України, Україна не сцена Кварталу 95. У зв’язку з викладеними фактами ми як народ України, який вас обрав повідомляємо вам про нашу недовіру до Вас і вимагаємо негайної вашої відставки, і відставки всього Кабінету Міністрів України.” – публікує слова Миколи Шерстюка “Електронна книга скарг України”.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!