сердита мережаНардеп Микола Тищенко проїхав одну зупинку у маршрутці і не заплатив за проїзд. Відео

Водій київської маршрутки розповів, що народний депутат від “Слуги народу”, а також відомий ресторатор, Микола Тищенко, проїхав одну зупинку у громадському транспорті, сфотографувався і вийшов. За проїзд Тищенко, зі слів водія, платити відмовився, аргументуючи це тим, що у депутатів є пільги на проїзд у транспорті. Хоча насправді нардепи повинні оплачувати проїзд – після цього держава їм компенсує вартість проїзду. Така новина швидко поширилась у мережі і зібрала сотні гнівних коментарів з боку українців.

Один із них:

“Коля Тіщенко настільки хоче стати мером Києва, що готовий навіть робити вигляд, що користується громадським транспортом, як звичайні люди. А не платить він за проїзд не тому, що він поганий, а тому, що він просто не знає скільки коштує проїзд в маршрутці.” – публікує слова Василя Крутчака  “Електронна книга скарг України”.

https://www.facebook.com/vkrutchak/videos/3209594155751969/?t=2

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!