сердита мережаНа ЗСУ чекає масове скорочення: до чого призведуть нові реформи?

Керівництво ЗСУ не пояснює цілей та причин своїх дій та впровадження нових реформ, тому скорочення ряду підрозділів у багатьох частинах позиціонується як знищення української армії.

Скарга:

“Наші Збройні Сили виступають гарантом незалежності та територіальної цілісності України. Ось уже 7 рік триває неоголошена війна і Збройні Сили виконують свої завдання. А тому питання припинення скорочення Збройних Сил україни та збільшення їх чисельності є не просто на часі, а прямо залежне з існуванням нашої держави. В умовах наростання агресії зі сторони Росії на Донбасі, проведенні провокаційних навчань “Кавказ 2020” і, що найголовніше, реальної загрози поширення військових дій на інші території України вже у найближчому майбутньому, Збройні Сили України уже повинні бути забезпечені необхідною кількістю військовослужбовців. Проведення мобілізаційних заходів, а головне наступна підготовка військовослужбовців потребуватиме значної кількості часу, якого бракуватиме в умовах ведення активних бойових дій та ворожої протидії.

Тому армія має бути попередньо готовою до такого розвитку подій. Дійсно структура Збройних Сил має постійно модернізуватися і оптимізуватися, однак має одночасно йтися і про кількісне збідьшення та нарощення чисельності. Поряд із нашою армією завдання по захисту територіальної цілісності країни виконують і інші силові структури( НГУ, СБУ і т. д. ), але саме Збройні Сили несуть основний тягар захисту держави. Чудово розумію, що збільшення чисельності ЗСУ призведе до логічної проблеми некомплектації. Однак вважаю, що в умовах наростання агресії та інших ризиків державні структури мають займатися активним рекрутингом громадян для несення військової служби. Задля досягнення якісного результату слід також збільшувати рівень соціального забезпечення військовослужбовців, що дасть громадянам додатковий стимул для несення військової служби.

Крім того, 7 рік триває неоголошена війна з Російською Федерацією, армія якої чисельно значно перевищує нашу. Тому ЗСУ мають бути готові до прямої конфронтації! Президент України, Володимир Зеленський, кілька місяців тому в інтерв’ю іноземним медіа згадував про можливе збільшення чисельності ЗСУ до 300 000 і більше у разі потреби. Вважаю, що зараз таке збільшення є на часі та є необхідним. Тому Президент України, як верховний головнокомандувач, гарант територіальної цілісності та сувернітету держави, а також як суб’єкт права законодавчої ініціативи, має внести на розгляд Верховної Ради України відповідні зміни до ЗУ “Про чисельність Збройних Сил України” щодо збільшення чисельності Збройних Сил України. Дякую за увагу!” – публікує слова Станіслава Ляшенка “Електронна книга скарг України”.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!