сердита мережа“Ми хворіємо і страждаємо!”: до яких наслідків призведе нова медична реформа в Україні?

Українські пацієнти вважають, що нововведення у медичній системі діють не на користь і комфорт людей, а на звичайне “відмивання коштів”. Нових встановлених правил у лікарнях та поліклініках пацієнти не розуміють. То ж від кого чекати допомоги?

Скарга:

“Просимо Негайно запустити первинну медико-санітарну допомогу, а також повернути ВСІХ лікарів, лаборантів до роботи. Бо зараз отримати медичну допомогу та кваліфікацію можна ТІЛЬКИ в приватних клініках! А грошей у людей і так не вистачає!!! ЧИ НАМ ПОМИРАТИ !?? ТАКОЖ ПОВЕРНУТИ В ПОЛІКЛІНІЧНІ ТА ФЕЛЬШЕРДСЬКІ ЗАКЛАДИ (СІМЕЙНИМ ЛІКАРЯМ), МОЖЛИВІСТЬ НАПРАВЛЯТИ ТА ПРОВОДИТИ БІОХІМІЧНИЙ АНАЛІЗ КРОВІ, як це і було раніше. ОСКІЛЬКИ ДАННИЙ АНАЛІЗ ДАЄ ЗМОГУ ЛІКАРЮ ПОСТАВИТИ БІЛЬШ ТОЧНИЙ ДІАГНОЗ ТА НАЗНАЧИТИ ЯКІСТНЕ ЛІКУВАННЯ.!! ДОСИТЬ ЧЕКАТИ ЗАВЕРШЕННЯ КАРАНТИНУ!!! МИ ХВОРІЄМО І СТРАЖДАЄМО ЗАРАЗ!!!” – публікує слова Антона Суслова “Електронна книга скарг України”.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!