сердита мережа“Ми вимушені тікати від військкомату”: молодики просять відмінити обов’язковий призов

В 2021 році новообраний президент планує скасувати обов’язковий призов строковиків і офіцерів запасу, сформувавши контрактну армію на добровільній основі. Проти чи будуть такі обіцянки насправді реалізовані?

Скарга:

“Прошу уряд створити чи поновити (якщо є в наявності) указ про відмову від строкової служби за призивом і залишити тільки на добровільний та контрактній основі. Призив може відбуватися тільки у воєнному стані країни. Бо більшість молодих хлопців їде за кордон, щоб сховатися від воєнкомату і мають дуже багато шансів залишитися там назавжди, тому якщо ваша мета повертати молодь до України прошу вас скасувати обов’язковий призив до армії. Також багато хто просто відкупається від служби, даючи хабарі від лікаря який веде обстеження, посредників (рєшал місцевих) до не будемо кривити душею в деяких ситуаціях самому воєнкому.

Оскільки ваш меседж антикорупція це буде чудовий привід залишити деяких держслужбовців хабарів. Вважаю розумним відмінити обов’язкову службу і показати українцям, що держава поважає їх і їх вибір. Є дуже багато випадків коли люди задоволені службою, але мають враховуватися усі випадки. Армія має бути, як профессія, добровільним вибором, тоді її перестануть боятися и почнуть поважати. Це одне рішення може поміняти життя всієї країни в кращу сторону і сподваюсь ви мене підтримаєте, бо це наше з вами майбутнє!” – публікує слова Сергія Головкова  “Електронна книга скарг України”.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!