сердита мережа“Ми маємо знати, від чого зрадів агресор”: Зеленського просять розкрити деталі розмови з Путіним

Прес-секретар президента РФ заявив, що телефонна розмова президентів України і Росії, яка відбулась 26 липня, мала конструктивний та діловий характер. Проте звичайні українці мають з цього приводу зовсім іншу думку та просять Слугу народу оприлюднити деталі “ділової розмови”.

Скарга:

“Прошу Зеленського розповісти про що Він розмовляв з Путіним. Тому, що якщо Песков коментує, що розмова між ними була змістовною. То Український народ повинен знати від чого так зрадів наш агресор. І 27.07. ми вже маєм коментар від Росії відносно того, що вона не гарантує перемир‘я, тому що вона не є стороною конфлікту. То скажіть у прямому зверненні до президента Російської федерації, що дані слова не є правдою. І сьогодні було порушення перемир‘я де ваша відповідь даному інциденту. Ті, хто підтримує це звернення, просить Президента відреагувати на дану ситуацію.” – публікує слова Оксани “Електронна книга скарг України”.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!