сердита мережаМайже 90% українських студентів-медиків невдоволені оприлюдненим законопроектом про інтернатуру

Більше 5 тисяч українських студентів прийняли участь у опитуванні щодо оцінки законопроекту про інтернатуру. Із них, майже всі висловили своє невдоволення та вважають, що влада повинна переглянути його та внести відповідні зміни.

Ось скарга:

“ПЕРЕГЛЯД ЗАКОНОПРОЕКТУ ПРО ІНТЕРНАТУРУ!!! Звертаємось від імені усієї студентської медичної спільноти та хочемо висловити невдоволення оприлюдненим на разі проектом положення про інтернатуру. Нами було проведено опитування українських студентів медиків (зокрема, універи). У опитуванні прийняло участь 5246 студентів (76,6% – 4-6 курс навчання), з них 88,7% вважають неприпустимим введення нового положення для випуску лікарів 2020 року. 76,3% вважають недоречним електронний розподіл за результатами КРОК-2 та 78,7% висловили невдоволення електронним розподілом через загальноукраїнський рейтинг. 67,6% не припускають можливості розподілу не залежно від форми навчання (в опитуванні прийняло учать 69,4% студентів, що навчаються за кошти держбюджету, відповідно 30,6% – за кошти фізичних осіб).

Зменшення кількості спеціальностей з 34 до 13 на думку студентів негативно вплине на третинну ланку медичної допомоги, так вважають 89,3% опитуваних. Впровадження обов’язкового проходження резидентури також негативно вплине на стан вітчизняної медицини, адже з’явиться вікно у випуску осіб, що мають право на лікувальну діяльність. За проходження резидентури за бажанням проголосувало 89,2%. Також хочемо зазначити, що примусове відпрацювання трьох років за направленням після закінчення навчання є порушенням Статті ?
Тому, ми просимо розглянути наші пропозиції:
1. Ввести в дію нове положення для абітурієнтів до Вищих медичних навчальних закладів 2020 року.
2. Проводити рейтингування внутрішньо у Вищих навчальних закладах за результатами ЄДКІ та загального балу диплому. Надати пріоритет випускникам, що отримали диплом з відзнакою.
3. Надати можливість особам, що навчаються за кошти фізичних осіб, особисто обирати напрям підготовки.
4. Випускникам, що мають сім‘ї (чоловіка/дружину/дітей) надати можливість проходження інтернатури за місцем проживання.” – публікує слова Софії “Електронна книга скарг України”.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!