сердита мережаЛюди на інвалідному візку щодня страждають від незручного пандусу. Ніякої турботи з боку влади

Незручні пандуси або взагалі їх відсутність для людей з особливими потребами унеможливлюють їх доступ до будь-яких об’єктів. Люди, які знаходяться на інвалідному візку, повинні мати більше турботи з боку влади. Але відсутність пандусів і є щоденною проблемою особливих людей.

Скарга:

“Хочу познайомити голову Укравтодору Alexander Kubrakov з жителем села Гурівщина (недалеко від Києва по Житомирській трасі) Тетяною Зубченко. Часто Тетяна на інвалідному візку намагається перейти дорогу через міст на 33 кілометрі траси Київ Чоп. Але зробити це їй ніяк не вдається – бо облаштований там пандус занадто вузький для візка. І вимушена Тетяна долати понад 1.5 кілометра в обидві сторони до сусіднього мосту на якому встановлено широкий бетонний пандус. Вже більше ніж два роки Тетяна пише до різних начальників Укравтодору і їй відповідають з купою цифр і ГОСТів.

Кажуть, що все відповідає нормам, але ми подумаємо як зробити нормальний широкий пандус. От так довго думають. І Тетяна така не одна. Є, наприклад, мами з дітками на візочках і їм теж треба на ту сторону майже щодня (бо поруч того мосту місцева лікарня) і чомусь для багатьох з них пандус теж занадто вузький. Чому на однакових мостах різні пандуси? Що робити Тетяні? По 3 кілометри на візку у країні рівних можливостей?” – публікує слова Олексія Стукало “Електронна книга скарг України”.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!