сердита мережа“Лишили необхідного людям відпочинку”: українці обурені роботою нічних клубів до 23:00

Кабінет міністрів України заборонив роботу нічних розважальних закладів після 23:00. Відповідне рішення було схвалено 8 липня, однак з ним не згодна молодь.

Скарга:

“Відмінити зміни до посанови №392 кабінету міністрів про адаптивний карантин, зокрема про роботу закладів суспільного харчування, закладів культури та відпочинку і нічних клубів до 23:00. Це залишає багато людей без робочих місць, оскільки робота в багатьох таких закладах можлива тільки у нічний час. У цей час продовжують свою роботу заклади, які можуть собі дозволити дати хабар для продовження своєї роботи.

Постанова дає можливість додаткових корупційних схем, що в свою чергу ніяк не стабілізує епідеміологічний стан в країні,а навпаки погіршує обуренність громадян. Оскільки у зв’язку з карантинними заходами за останні 3.5 місяці людям необхідний відпочинок для полібшення морального та психологічного стану громадян, оскільки більшість громадян можуть собі дозволити відпочинок лише у часи після своєї роботи, яка частіше всього закінчуться після 20:00 – 22:00 години.” – публікує слова Дар’ї Грідасової “Електронна книга скарг України”.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!