сердита мережаЛікарка з COVID-центру в Ужгороді оприлюднила фото, які показують всю небезпеку інфекції

Темпи розповсюдження коронавірусу лише прискорюються, особливо на Закарпатті. Лікарка, яка працює у COVID-центрі м. Ужгорода, розповіла про ситуацію у регіоні та оприлюднила кілька знімків, які демонструють всю небезпеку інфекції.

Ось її слова:

“Майже добігає кінця тижневе перебування у Covid -центрі , залишилося декілька змін, але хворих нажаль нестає менше! Швидкі із сиренами щодня підвозять все нових і нових пацієнтів. Хворі різні з легким перебігом , безсимптомні, важкі киснево -залежні. Більшість не вірить в існування вірусу , або якщо і вірить то впевнені,що вони не інфікуються , із ними це не трапиться , та і просто вже всі втомилися від карантину!
Повірте ми теж втомилися, найстрашніше, що неможливо спрогнозувати перебіг хвороби, людина приходить своїми ногами і через декілька годин стан погіршується так ,що вона з важкістю та задишкою робить мінімальні рухи , її життя неможливе без використання кисню. хворий тримає тебе за руки і через маску тихо питає: «А чи доживу я до завтра ?», а ти не знаєш що відповісти… Кожен з лікарів намагається робити все можливе і неможливе !!! Вірус існує, він важкий, тому не нехтуйте своїм і нашим здоров’ям , бережіть себе і своїх рідних !” – публікує слова Богдани Булези “Електронна книга скарг України”.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!