сердита мережа“Куди підуть хворі?”: до чого призведе закриття психлікарень в Україні

За прогнозами Міністерства охорони здоров’я України, через “шалене” недофінансування, на межі закриття більшість психіатричних лікарень країни, в яких перебувають 22 тисячі пацієнтів.

Скарга:

“Перебуваючи на відпочинку, хвора людина, наркоман і т.д. може скалічити або завдати травми не сумісної із життям, і ця людина не осудна, так як в неї є довідка. Але чому держава не піклується про таких людей. Чому їх не ізолюють від суспільства. А на разі, взагалі планують скоротити медперсонал і закрити психмед заклади. Питання: куди підуть хворі? В світ по людях??? Таким чином кількість хворих зменшиться? Чи, можливо, здорові люди будуть більш не захищенні?

Пропоную всіх людей, на які неодноразово були скарги на агрессивну поведінку, спостерігалися гострі психопатологічні симптоми і т.ін. забовязати примусово проходити медобстеження та лікування у психлікарнях. На що йдуть податки?? Взагалі необхідно відмовитися від сплати податків до бюджету, так як, держава не піклується про безпеку праце спроможних громадян.” – публікує слова Юлії Синицької “Електронна книга скарг України”.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!