сердита мережаКорупція залишається в ТОП-3 проблем, яка турбує українців

Корупція в Україні залишається однією з топових проблем для громадян України. При цьому толерантність до корупції зменшується, в порівнянні з минулими роками. Кожен третій готовий приєднатися до усвідомленої протидії корупції в Україні.

Скарга:

“Якщо ми сподіваємось побачити корупціонера накшталт бармалея, то ні. Це все більше інтелігентні, витончені люди. Одна із складових корупції в фінансовій сфері вважаю МФО. Мабуть кожна 10 скарга про необхідність закриття цих самих “Швидко гроші”, але Президент цього не помічає і нацбанк та держкомфінпослуг дуже зайняті і ім не до ціх дрібниць. Приклад: якщо ви взяли в такій установі на місяць 4000 грн, під звичайні для них умови,і впродовж місяця не розрахувались, а наприклад розрахувались через чотири місяці із дня отримання позики, вам прийдеться сплатити десь 15 тис грн. НУ ЯК ДИВІДЕНДИ?!!! Отак треба зароблять!!..Тепер питання – на кому, який дурень бере такі кредити: бідні люди, які попали в скрутне становище, з примарною надією, студенти, за яких розраховуватись батькам, безробітні, у яких заберуть останнє… Одна з причин:завуальована пастка..

При всій напускній честності договорів на кредитора, майже ніхто не зможе із вас сказати, яку суму прийдеться повертати через 2- 3 місяці (Сюрприз)!!! Там є які відсотки за основну позику, просрочену, вони складно рахуються. ЯКБИ ТОЙ, ХТО БРАВ І ЗНАВ, ЩО МОЖЕ ВЧАСНО НЕ ПОВЕРНЕ, ЗНАВ КІНЦЕВУ СУМУ- ВІН ТОЧНО НІКОЛИ Б НЕ БРАВ..Треба розуміти рівень тих, хто такі кредити бере… Але великим державним мужам не до такої дрібноти, яка у відчаї рохбігається по всьому світу, з бажанням заробити, бо на рідній ненькі скоріш заберуть останнє. Звісно Банківські працівники відкрестяться від цієх афери (але ідентифікація клієнта перед видачею кредита іде саме через електронну банківську систему). І нацкомфінпослу скажуть, що все в законі…Всес це роблять Великі люди в просторих кабінетах та совісті і громадянськох позиції у них замало” – публікує слова Сергія Пінеги “Електронна книга скарг України”.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!