сердита мережа“Коронована двічі”: у лікарки з Чернівецької лікарні вдруге виявили коронавірус

Лікар-анестезіолог, яка працює у Чернівецькій міській лікарні повідомила, що в неї вдруге виявили коронавірус.

Ось її слова:

“КОРОНОВАНА ДВІЧІ…. Саме так, не скромно, почну цей пост )!!! Сьогодні 7 день пневмонії і «по другому колу» позитивного ПЛР на Covid-19. Пояснення в мене одне … без антитіл в крові, після першого епізоду хвороби , «вилетіла» знову на роботу….якось так…от Вам і легкий перебіг! Не буває легких варіантів, наслідки є завжди …віддалені в часі, але є!!!! Дякую Богу, що добрий до мене і пневмонія не надто агресивна , і не двобічна!!!! Творець мене любить!!!! Дякую, що я інтенсивно лікуюсь вдома , що рідні,друзі, колеги – всі на зв‘язку і поруч ! Ми всі лише на шляху до подолання пандемії і колективного імунітету ….

Треба набратись терпіння і пам‘ятати про уважність і захист самих себе !!! Ще рано ходити без якісних масок і респіраторів, тусуватись компаніями і обійматись при зустрічі…рано….!!! Ця весна змінила нас … наше уявлення про те, що треба для щастя … розуміння того які бажані обійми і як хочеться кави (особливо коли ти втратила повністю смак і нюх!)….ця весна стала фатальною для тих… хто втратив рідних , дехто з них і далі пише мені смс … корить в чомусь, не вірить у втрату….!!! Ця страшна весна минула….хай літо буде щасливим !!!!
Ps: ще два тижні і я на роботі….тримайте мене четверо. Любіть Бога і любіть людей❤️всім добра! @ Чернівці Міська Лікарня 1″ – публікує слова Анни Рибарчук  “Електронна книга скарг України”.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!