сердита мережаКомпанія питної води “Аляска” розводить та жахливо обслуговує клієнтів

Послугою доставки питної води користуються сьогодні велика кількість людей. Не всіх, звичайно, влаштовує якість води чи обслуговування компанії, яка цим займається. Житель України звернув увагу на роботу однієї з відомих компаній “Аляска” і вважає її найгіршою за всіма критеріями обслуговування клієнтів.

Він пише:

“Жалоба

Худшей компании на сегодня по доставке воды нет! Раньше восхищался ими, сейчас полное дерьмо! Развод и шарашкина контора, обман,.. уже не знают как привлечь людей а все время лажа. Говорят сделайте заказ и на два бутля как новый клиент и получите скидку,а уже на следующий заказ тебе говорят извините но мы не можем дать Вам скидку и тупо “втуляют” тебе второй бутыль!!! Аляска Вы продажей воды занимаетесь или бутылями уже начали торговать!? Не берите у них воду!!! Обман и отвратительное обслуживание не по времени. Стали привозить воду когда вздумается!” – пише до “Електронної книги скарг України” Валерій.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!