сердита мережа“Кого хочу – того и беру!” – водій навмисно закрив двері перед пенсіонеркою, щоб вона не встигла зайти

В одній із одеських громадських маршруток нахабний водій просто спеціально закрив двері перед жінкою похилого віку. Він пояснив свою поведінку тим, що буде пускати в транспорт того, кого захоче! Очевидиця побаченого заступились за жінку та бажає, щоб тей водій опинився на місці пенсіонерки!

Ось що вона пише:

“Добрый день!
Садилась в данную маршрутку возле ТЦ”Аэропортовский”. Водитель- молодой парень. Рядом со мной ожидала маршрутку и пожилая женщина, в руках заранее держала деньги. Так этот водитель протянул дальше чем надо, чтобы она не успела дойти до маршрутки. Потом стартовал так,что люди чуть не попадали. Подойдя к нему и задав вопрос, на каком основании он так себя ведёт, водитель ответил-кого хочу того и беру!!!!
Очень хочется,чтобы данный водитель ощутил себя на месте этой женщины!!” – публікує слова Ангеліни “Електронна книга скарг України”.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!