сердита мережаІсторія про те, як українська військова повчала львівську офіціантку

Своє спілкування із львівськими офіціантами українська волонтерка і військова назвала “дивовижною історією”. А розмова була саме з приводу української мови.

Ось що вона розповіла:

“Дивовижна історія сталася зі мною у Львові. Зайшла я в Сало-ресторан, замовила бізнес-ланч. Обслуговує молода дівчина. Не дуже привітна. Взагалі не привітна. Я до неї щось позитивне кажу – ігнор повний. В ресторані окрім мене нема нікого. За баром вона і хлопець її ж десь віку. Борщ з варениками були смачні, але в мене не виникло бажання хвалити заклад, оскільки не сподобалось ставлення до мене. Чую за баром дівчина свариться з хлопцем. Він їй: “російською треба говорити з клієнтами”, вона йому: “НІ! Не збираюсь!”, він:”то довго була державна мова”.

Вона на нерві: “ТО НІКОЛИ НЕ БУЛА НАША ДЕРЖАВНА МОВА! ІДИ В БАНЮ! ДОСИТЬ!” і пішла мене розраховувати. А доки вона йшла, я миттю згадала скільки вжила русизмів, поки до неї зверталась. І мені стала зрозуміла її поведінка. Я дістала сто гривень за бізнес-ланч і 50 гривень на чай: “Це вам пані, за мову! І за принциповість! А хлопцю передайте що ви права! Це я вам як совок кажу!” Не зважайте на нас калік мовних. Совок нехай здохне з нами. Будьте вільними від нього.” – публікує слова Марусі Звіробій “Електронна книга скарг України”.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!