сердита мережаГромади Донеччини та Луганщини просять повернути їм право голосу на місцевих виборах-2020

Громадяни України звернулись до Президента України з проханням переглянути рішення Центральної виборчої комісії щодо права голосу на місцевих виборах, які заплановано на 25 жовтня 2020-го року.

Звернення:

“Громади Донецької та Луганської областей вимагають від Президента України захистити основне демократичне право на голос на виборах-2020. Жителі Бахмутського, Волноваського, Маріупольського, Покровського, Сєвєродонецького, Щастинського районів об’єдналися, щоб Ви, Володимире Олександровичу, почули наш голос та повернули нам наше конституційне право на вибір. Просимо Вас відновити справедливість та виправити помилкове рішення Центральної виборчої комісії, яке позбавляє нас права на вибір нашого майбутнього. Ми обурені цим рішенням, оскільки у наших громадах не має жодних підстав для введення спеціальних обмежень.
Протягом останніх років ситуація на наших територіях стабілізувалася. Наш спокій – під надійним захистом військовослужбовців та правоохоронців. Життя кожного з нас повертається до мирного розвитку. Ми вважаємо, що сьогодні з нами чинять несправедливо. Ми вистояли у 2014-2016 роках – найважчий період в історії сучасної України.

А це – обстріли, убиті та поранені земляки, зруйновані будинки. Ми ховалися від куль і снарядів у сховищах та молилися за наших дітей. Ці події назавжди залишаться шрамом на наших серцях. Ми під вогнем відстояли своє право жити у неподільній України, а з ним – і свої конституційні права, і в першу чергу – право вибору. Ми пройшли ці випробування, відстоявши своє право на майбутнє під синьо-жовтим прапором. У 2019 році ми підтримали Вас на посаді Президента, – за Вас проголосувало майже 100 тисяч виборців з наших ОТГ. Ми вірили, що з Вашим приходом наш голос нарешті стане важливим для держави. Але вже через рік Вашого правління ЦВК позбавляє нас цього права. Володимире Олександровичу, позбавлення конституційного права на голос – це не ті зміни, яких ми від Вас чекали. Сьогодні ОТГ Донецької та Луганської областей – це перспективні селища та міста, які об’єдналися заради розвитку. В останні роки поліпшується інфраструктура, впорядковуються території, ремонтуються дороги, школи, дитячі садки, заклади культури.

З нами співпрацюють міжнародні організації, що є ознакою стабільності та безпеки. Ми хочемо продовжити розпочатий розвиток та обрати людей, яким дійсно довіряємо. Тому сьогодні для кожного з нас важливо побачити, що Київ нас чує і наша думка для країни важлива. Для нас можливість брати участь у виборах – це не тільки демократичне право, закріплене у Конституції, але й символ повернення до мирного життя, гарантія майбутнього України. Ми відповідальні громадяни країни, які хочуть зробити вибір. Не позбавляйте нас цього права! До Дня Конституції Ви, Володимире Олександровичу, сказали: «Берегти Україну – це берегти кожного українця, і саме конституційні права громадянина є підказкою, як це робити. Ми маємо навчитись поважати права один одного, розуміти, що коло твоїх прав не може посягати на права іншої людини. Поважати закон, а не змагатися у кмітливості, як можна його обійти». Сподіваємося, що для Вас це не просто слова. Почуйте нас та поверніть нам право голосу! Адже «з поваги прав кожного починається країна, яку поважає кожен!»” – публікує слова Богдана Дорошенка “Електронна книга скарг України”.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!